Witamy na naszym blogu

piernik

Chcieliśmy się z Wami podzielić naszym nietypowym ale jakże słodkim hobby – od 1993r. zbieramy cukier w saszetkach. Początkowo przywoziliśmy pojedyncze sztuki z naszych podróży zagranicznych. W momencie gdy znajomi, znajomi znajomych uzupełniali nasz słodki zbiór, postanowiliśmy usystematyzować nasze słodkie obiekty i podzielić się z Wami naszym hobby.

Dlatego powstała strona www.sweet-world.pl, która wystartowała w pięknym przedświątecznym okresie. Dookoła unosi się zapach choinki, pomarańczy i lukrowanych pierniczków. A jak lukier, pierniczki i pierniki to oczywiście nasz cukier. Na początku zatem życzymy Wam słodkich Swiąt.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function understrap_post_nav() in /var/www/html/Wordpress/wp-content/themes/understrap-child/single.php:35 Stack trace: #0 /var/www/html/Wordpress/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /var/www/html/Wordpress/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/html/W...') #2 /var/www/html/Wordpress/index.php(17): require('/var/www/html/W...') #3 {main} thrown in /var/www/html/Wordpress/wp-content/themes/understrap-child/single.php on line 35