Saffron Rock Candy


Słodkie cukierki na patyku zawitały dzisiaj do naszej kolekcji. Te nietypowe cukierki w 99,95% składają się z cukru, pozostałe 0,05% to szafran, zatem doskonale pasują do naszej kolekcji.

Saffron Rock Candy to wysokiej jakości cukierek, który nie tylko nadaje napojowi słodki smak z odrobiną szafranu, ale także dodaje mu koloru i zapachu. Te kryształki cukru szafranowego lub, jak Persowie i Hindusi nazywają je odpowiednio Nabat i Mishri, były tradycyjnie używane i rozpuszczane w herbacie w Azji i na Bliskim Wschodzie. Zakorzenione w tradycyjnej medycynie, cukierki rockowe uspokajają żołądek, łagodzą podrażnione gardło, zmniejszają kaszel, a także wpływają korzystnie na sen.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function understrap_post_nav() in /var/www/html/Wordpress/wp-content/themes/understrap-child/single.php:35 Stack trace: #0 /var/www/html/Wordpress/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /var/www/html/Wordpress/wp-blog-header.php(19): require_once('/var/www/html/W...') #2 /var/www/html/Wordpress/index.php(17): require('/var/www/html/W...') #3 {main} thrown in /var/www/html/Wordpress/wp-content/themes/understrap-child/single.php on line 35